Muhammed  Mübarek  Elhüseyni    Semerkand Dergisi Ağustos 2016 Sayısı
Yrd. Doç. Dr. Cevdet ŞANLI Yönetim Kurulu Adına
  Vatan gençlere emanet 15 Temmuz, yalnızca geleceğin değil bugünün de teminatının gençler olduğunu gösterdi  bizlere. Gençler olarak  üzerimizdeki sorumluluğun farkına varmamızı sağladı. Peki, böylesi bir sorumluluğun gereği nedir? Neler  yapmalı ki üzerimizdeki emaneti salim bir şekilde taşıyabilelim?
Şerrin Hayra Tebdili Ülkemiz 15 Temmuz 2016 tarihinde bir darbe girişimiyle karşı karşıya kalmış ve -Allah Tealâ’ya hamd ü senalar olsun- seçilmiş idarecilerimizin dirayeti ve halkımızın tarihte az rastlanır bir  kahramanlıkla, canı pahasına mücadelesiyle püskürtülmüştür. 
Milli İradeye Sahip Çıkmak veya Paralel Dine Hayır İnsan eşref-i mahlukat olarak yaratılmış; yeryüzüne de imtihan için  gönderilmiştir. Din nünün (Mâlik-i yevmi’ddîn) sahibi tarafından da  kullukla mükellef kılınmıştır.
Gençokur Dergisi Temmuz 2017 Sayısı
İstiklâl Marşı’mızdaki “Siper et gövdeni, dursun bu hayasızca akın” çağrısının  karşılık bulmasıdır halkın 
Bize düşen ne?
YAZININ TAMAMI YAZININ TAMAMI
Nöbete devam... Şair      diyor      ya      “   Bayrak      rüzgâr      bekliyor        diye,      ecdadımız    bin    yıl    boyunca    İslâm    bayrağını   dalgaland ırdı,    en    yüce    tepelere    dikti.    Sonra    da    nöbet    tuttu.  
YAZININ TAMAMI YAZININ TAMAMI YAZININ TAMAMI YAZININ TAMAMI YAZININ TAMAMI YAZININ TAMAMI YAZININ TAMAMI YAZININ TAMAMI YAZININ TAMAMI YAZININ TAMAMI
15 TEMMUZ DESTANI Tarih    bizden    uzak    değil,    biz    de    tarihten…    15    Temmuz    2016’da    yaşadıklarımız   tarih    kitaplarında    okuduğumuz   kahramanlık   destanlarından   bir   destandı.  
BİZ HEP BURDAYIZ Çocuklarımızı,    tüm    bu    hakikatlerin    ışığı    ile    büyüteceğiz.    Her    sa bah,    bu    hainlere    Kahhar    ismiyle    muamele    etsin   diye    Rabbimiz,    güne   dua   ederek   gözlerimizi   açacağız.
YAZININ TAMAMI YAZININ TAMAMI
FITRATA AÇILAN SAVAŞ Dünya bir oluş, bozuluş üzerine kuruludur. Bu kevn ve fesat hayatın asli  kaidesidir. Her bozuluşun içinde bir oluş gizlidir.Ve netice itibariyle her şey tekrardan aslına döner
BİZ OLDUK BİR OLDUK “Biz” olduk “Bir” olduk “Beraber” olduk ve Allah’ın izniyle üzerinde Peygamber duası olan bu necip milletin sırtı yere gelmedi. Allah (c.c) şehitlerimize rahmet eylesin. Gazilerimize de hürmet ve şükranlarımı arz ediyorum. Allah bu millete bir daha 15 Temmuz yaşatmasın.
YAZININ TAMAMI YAZININ TAMAMI YAZININ TAMAMI YAZININ TAMAMI
© Copyright 2017 | Beşir Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği